EST RUS

Artemovskoe ja Krimart vahuvein (Artemovsk Winery, Ukraina)

OÜ MDVA Media pakub vahuveini Artemovskoe ja KRIMART suurimalt Ida-Euroopa ettevõttelt, mis toodab vahuveine traditsioonilisel pudelimeetodil sekundaarse kääritamisega pudelis, vastavalt tehnoloogiale, mis pärineb Champagne piirkonnast, Prantsusmaa. Veini tooraine tuleb Hersoni, Nikolajevi ja Odessa oblastitest. Krimart liini tooraine pärineb Krimmi poolsaarelt, mis, muide, asub samal laiuskraadil, kui Champagne piirkond Prantsusmaal. Kasutatakse kvaliteetseid viinamarjade sorte: Pinot Franc, Aligote, Pinot Noir, Merlot, Cabernet, Savignon Blanc, Chardonnay, Riesling jt.

Artemovsk Winery meistriteosed on korduvalt saavutanud auhinnalisi kohti prestiižsematel rahvusvahelistel konkurssidel ja näitustel. Saadud auhindade seas on näiteks „Kuldmedal vürst Galitsini nimelisel IV rahvusvahelisel vahuveinide konkursil” ja „Rahvusvahelise kaubandusliidrite klubi auhind” ning rahvusvaheline konkurss VITEFF Prantsusmaal andis veinile staatuse „Parim Ida-Euroopa vahuvein”! Üks vanimaid konjakimaju Prantsusmaal Frapin samuti märkis ära Artemovsk Winery edu ja laskis välja spetsiaalse konjaki seeria Art-Conter tunnustamaks seda, et Artemovsk on üle 60 aasta säilitanud vahuveini klassikalise tootmise traditsiooni.

Nüüd on ka Eestis saadaval Artemovsk veinid annavad võimaluse nautida klassikaliste vahuveinide suurepärast maitset ja aroomi. Kvaliteetsed viinimaterjalid ja tootmise protsess laseb alustada järgmise päeva naeratusega.

OÜ MDVA Media on Artemovsk Winery ametlik vahuveini maaletooja ja pakub kõrgekvaliteetset veini mõistliku hinnaga. Kutsume teid kahepoolselt kasulikule koostööle.